Reklamy na své blogy piště prosím do rubriky REKLAMY

Květen 2009

Lili Sandu Lee Lee

29. května 2009 v 19:04 MUSIC


Přihlášku do šampionátu 2010 podaly všechny týmy FOTA

29. května 2009 v 18:34 AKTUÁLNĚ
Asociace týmů formule 1 dnes oznámila, že všichni její členové podali podmíněnou přihlášku do šampionátu 2010. Jelikož z FOTA vyloučený Williams svoji přihlášku podal již dříve, znamená to, že zápis v řádném termínu uskutečnily všechny současné stáje formule 1.

Asociace týmů F1 dočasně suspendovala Williams

27. května 2009 v 18:56 AKTUÁLNĚ
Asociace týmů formule 1 na svém středečním jednání rozhodla o dočasném suspednování členství stáje Williams. Důvodem je skutečnost, že tým z Grove narušil jednotu FOTA podáním přihlášky do příštího ročníku formule 1.

El Hormiguero- Plaza de aparcamiento

27. května 2009 v 18:54 VIDEA
teda, řeknu vám, mít vedle sebe takovejch chlapů, kteří by mi do toho tak kecali, nevím, nevím... statečná


ESDM Cosas que nos hacen sentir bien

27. května 2009 v 15:17 MUSIC
písně z nového alba ESDM, chybí jedna

Cosas que nos hacen sentir bien

26. května 2009 v 17:44 RAQUEL DEL ROSARIO
El Sueno de Morfeo právě dnes vydali nové CD, takže vám přináším seznam písní a i některé písně a samozřejmě i fotky z dneška

A mimochodem, doporučuju se podívat na oficiálky ESDM, kde najdete všechny písně z alba. adresu najdete v oblíbených stránkách. Přeju krásný poslech


FOTA: Odejdeme všichni

26. května 2009 v 8:41 AKTUÁLNĚ
Všech deset týmů, které se nyní účastní šampionátu, souhlasí s odchodem z formule 1 po skončení letošní sezóny, pokud FIA nezruší zavedení dobrovolného rozpočtového stropu ve výši 40 milionů liber.

Po páteční schůzce FOTA, která se konala v monackém přístavu na palubě jachty Force Blue šéfa týmu Renault Flavia Briatoreho, to sdělil coby společné stanovisko členů Asociace týmů formule 1 prezident Ferrari a předseda FOTA Luca di Montezemolo
"Musíme diskutovat o možnosti, jak změnit tuto situaci konstruktivním, ale naprosto jasným způsobem, protože to, co chceme, je formule 1 - nic jiného nechceme," řekl di Montezemolo po jednání, jehož cílem bylo dohodnout společný postup před dalším setkáním s prezidentem FIA Maxem Mosleyem.
"S těmito pravidly a s tímto vedením nenastoupíme," shrnul di Montezemolo lapidárně pravděpodobnost naplnění hrozby, podle níž týmy po skončení sezóny z formule 1 skutečně odejdou.

Zdroj: formule1.cz

a co čert nechtěl, Williams podal přihlášku. není to vtipný?

Týmy nabízejí dlouhodobé závazky výměnou za zrušení stropu

26. května 2009 v 8:28 AKTUÁLNĚ
tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne, ale pomalu si zvykám na představu Fernanda a ostatních v jiných sportech. No, možná ne.... Jestli FIA neustoupí, tak Formuli 1 úplně zničí!

V rámci jednání o rozpočtovém stropu nabídly týmy za jeho zrušení dlouhodobě se zavázat k účasti ve formuli 1. Týmy se písemně obrátily na prezidenta FIA Maxe Mosleyho a žádají, aby pravidla zůstala v příštím roce stejná jako letos.


ESDM new photos

25. května 2009 v 19:09 RAQUEL DEL ROSARIO
fotky ESDM z posledních dnů - dost se činí :D

El Sueno de Morfeo - new songs

25. května 2009 v 18:59 MUSIC
malá ochutnávka toho, co zítra vyjde na CD =)


Kvalifikaci v Monte Carlu vyhrál Jenson Button, druhý je Räikkönen

23. května 2009 v 17:03 VÝSLEDKY
GP Monaka - kvalifikace
výsledky nemusí být konečné... Toyota podala protest na Alonsa


V posledním tréninku byl v Monaku nejrychlejší Fernando Alonso

23. května 2009 v 13:44 VÝSLEDKY
Fernando Alonso zajel v třetím volném tréninku před GP Monaka doposud nejlepší čas závodního víkendu a s nepatrným náskokem překonal Jensona Buttona. Třetí skončil Heikki Kovalainen.