Reklamy na své blogy piště prosím do rubriky REKLAMY

Co se kde šustne =/

22. října 2008 v 18:13 |  BLOG
Předem se omlouvám za to, co si za chvíli možná přečtete... Ale už se to nedá dál snášet... V poslední době sem se na různých blozích a stránkách v komentářích dočetla, že je Hamilton ten největší chudák v celé F1. Proč? jeho táta musel mít více zaměstnání, aby svému synovi mohl poskytnout dostatek finančních prostředků. a teď mi, prosím, řekněte, kdo z těch kluků se tam dostal jinak? Jejich rodiny museli obětovat vše, aby se jim splnil sen.... Nikdo z nich se tam nedostal díky tomu, že by měl nějakou provizi... Od loňského roku se poměrně hodně srovnává Hamilton s alonsem... Tak já si je srovnám teď..... Hamiltonův otec musel tedy chodit do více zaměstnání, protože neměl dostatek financí. Ale to pan Alonso také.... Třeba se mýlím, ale Alonsův táta nebyl milionář. Obě jejich rodiny museli obětovat vše, spoustu volného času. ale je tady něco, čím se oba tito pánové liší. Zatímco Hamilton v roce 2007 přišel do F1 do týmu, který byl na špici, byl rychlý a konkurenceschopný, tak Alonso si musel svoji pozici těžce vybojovat. Přišel do nejslabšího týmu a na špici se musel probojovat. A že to neměl jednoduché... Stíhat Michaela Schumachera, to určitě není žádný med. Tohel všechno si musíme všichni uvědomit. Takže mi, prosím, neříkejte, že Hamilton je utiskovaný a chudinka největší!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NickyHayden NickyHayden | Web | 22. října 2008 v 19:02 | Reagovat

Máš pravdu. Až na skutečně čestné výjimky měli všichni jezdci ty začátky stejné (někteří ještě o to těžší, že začali závodit pozdě, třeba takový Takuma Sato začal vůbec závodit až v 19ti). Ale v současném poli snad není jezdec, který by měl takovou kliku jako Hamilton, všichni jeho soupeři začínali v průměrných a někteří i v hodně podprůměrných týmech - Kimi v Sauberu, Felipe tuším rovněž, Alonso v Minardi (a Briatoremu spílali všemi možnými i nemožnými jmény, když vyhodil Buttona a na jeho místo angažoval tehdy absolutně neznámého Alonsa - kde ti kritici byli za rok...). Lewis vždycky přišel do nejlepšího, i když to lidé neslyší rádi, asi kvůli špionážní aféře, tak minulou sezónu neudělal na autě absolutně nic, všechno nastavení měl od Fernanda. Což je ale pochopitelné, vzhledem k tomu, že byl nováček. Jenže pokud do nejrychlejšího auta v poli posadíte jezdce, který je aspoň trochu co k čemu, tak s ním bude zajíždět stejné výsledky. Ráda bych Lewise viděla v nějakém slabém týmu - jestli by ho dokázal zvednout ode dna jako třeba Alonso potápějící se Renault. Stejně tak Schumacher kdysi zvedl Ferrari, protože do něj přivedl svoje lidi a své umění (ač ho nemám ráda, jako jezdce jsem ho vždy respektovala). Nebo jestli je prostě Lewis podobný typ jako Dani Pedrosa v MotoGP - všichni víme, jak jeho manažer terorizuje Hondu a Dani tak má naprosto všechny výhody a motorka se staví na něj. Jak už jsem řekla, s dobrým autem zajede dobrý výsledek každý B jezdec.

2 ivet ivet | 23. října 2008 v 18:02 | Reagovat

NickyHayden: jsem ráda, že se najde člověk, který takové věci vidí takové, jaké doopravdy jsou.... a děkuji za krásný komentář

3 Kristýnka ♥ Kristýnka ♥ | Web | 29. října 2008 v 16:05 | Reagovat

Ja sem prvne cetla co se kde šukne ☻☻☻

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama