Reklamy na své blogy piště prosím do rubriky REKLAMY

Únor 2008

Krásná fotka

29. února 2008 v 20:02 | Ivucha |  FUNNY
Tak tahle fotečka se mi mocinky líbí =D

Skutečnost =D

23. února 2008 v 15:43 FUNNY
kluci si hrajou
u následujícíhc obrázků není třeba popisků =D


Šance Renaultu na velký úspěch jsou prý minimální

23. února 2008 v 14:40 | Ivucha |  AKTUÁLNĚ

Renault má podle Alonsa ke stupňům vítězů daleko

Ztráta stáje Renault na týmy Ferrari, McLaren a BMW se nezmenšila. Tvrdí to alespoň jednička týmu Fernando Alonso, podle nějž se jezdci Renaultu prosadí v úvodu sezóny jen těžko na stupně vítězů. Španělský pilot vyhrál v barvách francouzské stáje dva tituly mistra světa, po jeho odchodu ale tým v loňské sezóně paběrkoval.
Renault se v minulé sezóně nedokázal optimálně adaptovat na pneumatiky japonské továrny Bridgestone, která od loňska dodává obutí všem stájím, a piloti Giancarlo Fisichella s Heikim Kovalainenem nedokázali s nevyváženým vozem promluvit výrazněji do pořadí. Nejlepším výsledkem sezóny bylo Kovalainenovo druhé místo z Velké ceny Japonska. Renault se proto už v polovině sezóny rozhodl věnovat pozornost především vývoji vozu pro letošní rok a data ze zimních testů hodnotilo vedení stáje optimisticky.
Podle Alonsa jsou ale vyhlídky nadále nejisté. "Jsme pěkně pozadu. Momentálně nejsme v pozici, abychom bojovali o něco podstatného," prohlásil španělský jezdec v rozhovoru pro španělský deník AS. "Rozložení sil stále zhruba odpovídá loňskému roku. Dvě Ferrari, dva McLareny, dvě BMW. Vypadá to, že nakonec budeme bojovat jen o sedmé místo," dodal dvojnásobný světový šampión.
Šestadvacetiletý Alonso dokonce zapochyboval o šancích Renaultu na elitní kvalifikační desítku. "V naší současné formě bude těžké do třetí kvalifikace postoupit. Jak všechno doopravdy je, ale samozřejmě ukáže až první závod. Z momentálního pohledu jsou ale stupně vítězů nedostižným snem," uvedl.
Při hodnocení soupeřů španělský jezdec vyzdvihl kredit stáje BMW. "Před dvěma nebo třemi týdny BMW zaostávalo za Ferrari a McLarenem a my jsme je doháněli. To už ale neplatí a McLaren se musí třást. BMW ještě neukázalo trumfy. Ale i s plnou nádrží zajížděli hodně dobré časy," podotkl Alonso.
ZDROJ: Sport.cz
Blink 182 - All The Small Things

22. února 2008 v 14:18 | Ivucha |  MUSIC
Sice trochu starší, ale ještě pořád pěkný...... =DBriatore mluvil s Alonsem o možném návratu k Renaultu už při loňské GP Austrálie

22. února 2008 v 13:59 | Ivucha |  AKTUÁLNĚ

Briatore mluvil s Alonsem o návratu už při loňské GP Austrálie

Už při prvním závodu loňské sezóny formule 1 hovořil šéf stáje Renault Flavio Briatore se svým bývalým jezdcem Fernandem Alonsem o možném návratu do francouzské stáje. Dvojnásobný mistr světa přitom oficiálně oznámil svůj odchod z týmu McLaren až po skončení sezóny na začátku listopadu a staronové angažmá u Renaultu bylo potvrzeno až na začátku prosince.
V médiích se první zmínky o Alonsově nabídce angažmá ze strany Renaultu objevily loni na začátku října. Jak ale Briatore prozradil při rozhovoru pro německý časopis Sport Bild, kontakt se španělským pilotem proběhl už během Velké ceny Austrálie, kde se Alonso poprvé představil v barvách McLarenu. "To není vtip. Nebylo těžké dostat Fernanda zpět. Známe se dlouho a i když působil v McLarenu, tak jsme se bavili o možném návratu," uvedl sedmapadesátiletý Ital pro sportovní týdeník.
Pro Alonsa nebyla minulá sezóna z nejšťastnějších. Do McLarenu odešel v roli dvojnásobného mistra světa a rovnocenné postavení s nováčkem Lewisem Hamiltonem snášel jen se skřípěním zubů. Napjatá atmosféra mezi oběma jezdci vyústila v několik skandálů, Alonso navíc pomohl při vyšetřování špionážní aféry k odsouzení McLarenu, který za zneužití dat z týmu Ferrari dostal rekordní pokutu 100 miliónů dolarů.
Už před vyvrcholením sezóny bylo proto jasné, že se šestadvacetiletý pilot s týmem Rona Dennise rozloučí, byť měl podepsaný dvouletý kontrakt. A žádným překvapením nebylo ani oznámení o návratu Alonsa do Renaultu, kde rodák z Ovieda působil před přestupem do McLarenu čtyři sezóny.
Alonso v barvách "stříbrných šípů" obsadil v pořadí mistrovství světa třetí místo a pod Briatoreho křídly chce znovu útočit na titul. Renaultu se ale v minulé sezóně nedařilo, v porovnání s McLarenem, Ferrari ale i stájí BMW výrazně zaostával a Briatore je proto při kladení cílů pro letošní sezónu opatrný. "Kdyby ale dojel Fernando na stupních vítězů a nováček Nelson Piquet jej na bednu doprovodil, to by byl spokojený," prohlásil Briatore. Letošním mistrovství světa formule 1 začíná v australském Melbourne 16. března.
ZDROJ : Sport.cz


Raquel del Rosario 2

11. února 2008 v 15:59 | Ivucha |  RAQUEL DEL ROSARIO


Funny F1

9. února 2008 v 18:31 FUNNY